Likier Campari Bitter 700ml - Bottega Del Gusto

Kategoria: Alkohole

Likier Campari Bitter 700ml

126,00 

5 w magazynie

SKU: 001823 Kategoria:

Opis

Likier Campari Bitter 700ml

Likier Campari Bitter 700ml Campari to alkohol otrzymywany z naparu gorzkich ziół, aromatycznych roślin i owoców w alkoholu i wodzie. Wielu próbowało odgadnąć liczbę składników: niektórzy twierdzą, że jest ich 20 lub 60, ale inni podają liczbę 80.

Do dziś alkohol i woda są jedynymi znanymi składnikami jego specjalnej i tajnej receptury. Jej intensywny czerwony kolor, intensywny aromat i charakterystyczny gorzki smak sprawiają, że jest niezwykle wszechstronny i stanowi doskonałą bazę do niektórych z najsłynniejszych koktajli na całym świecie.

Campari to współczesny i charyzmatyczny klasyk, który pozostał niezmieniony przez lata w stosunku do oryginalnej formuły. Powstanie Campari było wynikiem talentu Gaspare Campari, mistrza w produkcji napojów i założyciela firmy. Jego eksperymenty w tworzeniu nowych napojów w Novara w 1860 roku zaowocowały recepturą, która do dziś pozostaje tajemnicą znaną tylko nielicznym osobom odpowiedzialnym za proces produkcji.

Campari to ponadczasowy, współczesny i charyzmatyczny klasyk. Jego żywy czerwony kolor i charakterystyczny gorzki smak sprawiają, że jest sercem każdego Negroni i jednych z najsłynniejszych koktajli na świecie. Campari jest znane na całym świecie jako ikona włoskiego stylu i doskonałości.

Vol 25%

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Masz coś do przedyskutowania?

Likier Campari Bitter 700ml