Likier Vecchio Amaro Del Capo 1000Ml - Bottega Del Gusto

Kategoria: Alkohole

Likier Vecchio Amaro del Capo 1000ml

170,00 

5 w magazynie

SKU: 005291 Kategoria:

Opis

Likier Vecchio Amaro del Capo 1000ml

Likier Vecchio Amaro del Capo 1000ml kalabryjski likier ziołowy, będący wynikiem starożytnej kalabryjskiej receptury, która została następnie przerobiona i ulepszona dzięki doświadczeniu Likier Vecchio Amaro del Capo 1000mlzdobytemu przez cztery pokolenia rodziny Caffo.

Vecchio Amaro del Capo zawiera aktywne składniki wielu dobroczynnych ziół, kwiatów, owoców i korzeni bogatej Kalabrii, wzbogacone najlepszym alkoholem, aby wspomóc trawienie i zapewnić przyjemne samopoczucie.

Spośród 29 ziół leczniczych, z których składa się napar, ze względu na ich właściwości tonizujące i trawienne przypominamy niektóre bardzo popularne w Kalabrii, takie jak gorzka pomarańcza, słodka pomarańcza, lukrecja, mandarynka, rumianek i jałowiec.

Jego delikatny i aromatyczny smak doskonale pasuje nawet do najdelikatniejszych podniebień, nie przyzwyczajonych do “Amarissimi” i pamiętaj, że zgodnie z najlepszą kalabryjską tradycją należy go pić mrożoną (w temp. -20 ° C w charakterystycznych kieliszkach Capo), aby wzmocnić charakterystykę poszczególnych ziół, z których się składa.

Vecchio Amaro del Capo jest dziś jednym z najbardziej rozpowszechnionych i sprzedawanych bitterów we Włoszech i szczyci się tym, że jest pierwszym amaro oferowanym mrożonym hasłami wprowadzanymi przez firmę od lat 70. latem i był rozprowadzany tylko w Kalabrii.

W 2010 roku Vecchio Amaro del Capo był jedynym włoskim amaro nagrodzonym złotym medalem na światowych zawodach w Brukseli.

35% vol

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Masz coś do przedyskutowania?

Likier Vecchio Amaro del Capo 1000ml

 

UWAGA! Informujemy o wydłużonym czasie realizacji zamówień internetowych. Z powodu dużej ilości zamówień czas wysyłki wydłużony do 4-5 dni. Zamknij