San Tommaso Dżem Czereśniowy 380G - Bottega Del Gusto

Kategoria: Dżemy/Kremy/Miody

SAN TOMMASO DŻEM CZEREŚNIOWY 380g

22,00 

Brak w magazynie

SKU: 004415 Kategorie: , Tagi: , , , , , , ,

Opis

SAN TOMMASO DŻEM CZEREŚNIOWY 380g

SAN TOMMASO DŻEM CZEREŚNIOWY 380g (użytych 267 g owoców na 100 g dżemu) Spójny zielonkawo-żółtawy kolor, słodki i trwały smak, delikatnie otaczający podniebienie. Doskonały na grzanki i tosty.

San Tommaso to kolekcja typowych produktów z charakterystycznych tradycji smakowej Abruzji. Założona w celu kultywowania tradycyjnych regionalnych przepisów we współpracy z szefami kuchni Villa Santa Maria. Dziś firma San Tommaso Specialty Food oferuje szeroką gamę produktów regionalnych, takich jak świeży i suszony makaron, sosy i pasztety, salami i sery, desery i przetwory z dodatkiem: szafranu, trufli i pikantnych olejów.

Firma starannie dobiera składniki każdego produktu, nadzoruje proces produkcji i gwarantuje wierność tradycji.


Wiśnia (Cerasus Mill.) – rodzaj roślin należący do rodziny różowatych (Rosaceae). Występuje w około 60 gatunkach w strefie umiarkowanej półkuli północnej, głównie we wschodniej Azji. W Polsce w stanie naturalnym występują tylko dwa gatunki wiśni: wiśnia karłowata, rosnąca na wyżynach południowych, prawnie chroniona, oraz wiśnia ptasia, zwana trześnią.


Waga 380g
Skład: wiśnie, cukier, kwas cytrynowy, pektyny.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Masz coś do przedyskutowania?

SAN TOMMASO DŻEM CZEREŚNIOWY 380g

 

UWAGA! Informujemy o wydłużonym czasie realizacji zamówień internetowych. Z powodu dużej ilości zamówień czas wysyłki wydłużony do 4-5 dni. Zamknij