Miód Akacjowy Z Letnią Truflą Miele Acacia E Tartufo 220G - Bottega Del Gusto

Kategoria: Dżemy/Kremy/Miody

MIÓD AKACJOWY Z LETNIĄ TRUFLĄ MIELE ACACIA E TARTUFO 220G

65,00 

3 w magazynie

SKU: 004035 Kategorie: , Tagi: , , , , , , ,

Opis

MIÓD AKACJOWY Z LETNIĄ TRUFLĄ MIELE ACACIA E TARTUFO 220G

MIÓD AKACJOWY Z LETNIĄ TRUFLĄ MIELE ACACIA E TARTUFO 220G doskonale komponuje się z wieloma potrawami, a w szczególności z różnymi rodzajami sera. Wytworzony według tradycyjnych receptur z wysokiej jakości składników. Wyjątkowe połączenie słodyczy miodu akacjowego z aromatami letnich trufli.

Może być również zastosowany jako sos, marynata lub polewa.
220g
Skład: miód akacjowy, Letnia trufla (Tuber Aestivum Vitt.) 5%, aromaty.


Miód – słodki produkt spożywczy, w warunkach naturalnych wytwarzany głównie przez pszczoły właściwe (miód pszczeli) oraz nieliczne inne błonkówki, m.in. osy z podrodziny Polistinae (Brachygastra, Polistes i Polybia), poprzez przetwarzanie nektaru kwiatowego roślin miododajnych, a także niektórych wydzielin występujących na liściach drzew. Miód pszczeli różni się składem od miodu wytwarzanego przez inne owady. Osy pobierają nektar także z roślin trujących dla człowieka, dlatego wytwarzany przez nie miód nierzadko jest przyczyną ciężkich zatruć. W bardzo ograniczonym stopniu substytutem miodu naturalnego jest tzw. miód sztuczny.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Mi%C3%B3d


 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Masz coś do przedyskutowania?

MIÓD AKACJOWY Z LETNIĄ TRUFLĄ MIELE ACACIA E TARTUFO 220G

 

UWAGA! Informujemy o wydłużonym czasie realizacji zamówień internetowych. Z powodu dużej ilości zamówień czas wysyłki wydłużony do 4-5 dni. Zamknij