Mąka Pszenna 0 Manitoba 1 Kg Divella - Bottega Del Gusto

Kategoria: Produkty sypkie

MĄKA PSZENNA 0 MANITOBA 1 KG Divella

13,00 

Divella Farina Manitoba mąka 1 kg

9 w magazynie

SKU: 000007 Kategorie: , Tagi: , , , , , , , , ,

Opis

MĄKA PSZENNA 0 MANITOBA 1 KG Divella

MĄKA PSZENNA 0 MANITOBA 1 KG Divella Tipo “0” Silna mąka wysokobiałkowa idealna do puszystego ciasta. W odróżnieniu od zwykłej mąki ciasto z mąki manitoba będzie bardziej elastyczne i mocniejsze. Cechuje ją wysoka absorpcja wody dzięki wysokiej zawartości glutenu. Wyprodukowana przez renomowaną firmę Divella, która przykłada szczególną troskę o jakość swoich produktów.

Waga: 1 kg

KRAJ POCHODZENIA: WŁOCHY

Uwaga: Zdjęcie produktu jest przykładowe. W zależności od partii produktu, producent może dokonać modyfikacji wizualnych i kolorystycznych.


Produkcja mąki polega na przemiale ziarna, tzn. na mechanicznym rozdrobnieniu oczyszczonego ziarna za pomocą specjalistycznych urządzeń, tak aby oddzielić centralną części ziarna, to jest bielma mącznego od zewnętrznej warstwy ziarna – to jest okrywy owocowo-nasiennej. W ten sposób z rozdrobnionego bielma wytwarzana jest mąka, a oddzielona warstwa owocowo-nasienna tworzy otręby.

Proces produkcji polega na wielokrotnym, etapowym rozdrobnieniu ziarna i międzyproduktów przemiału oraz ich sortowaniu i odsiewaniu.

https://pl.wikipedia.org/wiki/M%C4%85ka


 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Masz coś do przedyskutowania?

MĄKA PSZENNA 0 MANITOBA 1 KG Divella

 

UWAGA! Informujemy o wydłużonym czasie realizacji zamówień internetowych. Z powodu dużej ilości zamówień czas wysyłki wydłużony do 4-5 dni. Zamknij