Woda Gazowana Levico 0,75L Szklana Butelka - Bottega Del Gusto

Kategoria: Wody

WODA GAZOWANA LEVICO 0,75L SZKLANA BUTELKA

10,00 

25 w magazynie

SKU: 004186 Kategoria: Tagi: , , , , , , ,

Opis

WODA GAZOWANA LEVICO 0,75L SZKLANA BUTELKA

WODA GAZOWANA LEVICO 0,75L SZKLANA BUTELKA woda mineralna z Trydenckich górskich źródeł. Jest lekką wodą nisko mineralizowaną o zawartości 36mg/l cząstek stałych.
Butelkowana w szkle zachowuje najwyższą jakość oraz wyborny smak. Doceniana przez tych, którzy prowadzą zdrowy tryb życia.


Woda była podstawowym napojem człowieka pierwotnego, ale także w czasach starożytnych i średniowiecznych odgrywała decydującą rolę w diecie. Wprawdzie kultura grecka i rzymska preferowały wino, jednak w Cesarstwie Bizantyjskim to właśnie woda stanowiła najczęściej serwowany napój. Pojawiała się na stołach nie tylko biedoty, ale też arystokracji. Traktaty medyczne poświęcili jej m.in. tacy lekarze starożytni i średniowieczni jak Galen, Aecjusz z Amidy i Rufus z Efezu

Spożycie wody przez dorosłego człowieka nie powinno przekraczać 1–1,5 litra na godzinę, gdyż może to doprowadzić do poważnych zaburzeń w gospodarce elektrolitycznej organizmu.

Wypicie bardzo dużej ilości wody pitnej (powyżej 5 litrów w ciągu kilku godzin) może prowadzić do śmierci wskutek hiponatremii. W tak dużych ilościach bezpieczniej pić płyny izotoniczne.


Szklana butelka 750ml

UWAGA: DO JEDNEJ PACZKI W BEZPIECZNY SPOSÓB DA SIĘ ZAPAKOWAĆ 10-12 SZTUK. PRZY ZAMAWIANIU WIĘKSZEJ ILOŚCI MOGĄ ZOSTAĆ DOLICZONE DODATKOWE KOSZTY WYSYŁKI.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Masz coś do przedyskutowania?

WODA GAZOWANA LEVICO 0,75L SZKLANA BUTELKA

 

UWAGA! Informujemy o wydłużonym czasie realizacji zamówień internetowych. Z powodu dużej ilości zamówień czas wysyłki wydłużony do 4-5 dni. Zamknij