Oliwa Z Oliwek Extra Virgin Mosto Oro 500Ml - Bottega Del Gusto

Kategoria: Oliwy

OLIWA Z OLIWEK Extra Virgin Mosto Oro 500ML

94,00 

Brak w magazynie

SKU: 005147 Kategoria:

Opis

OLIWA Z OLIWEK Extra Virgin Mosto Oro 500ML

OLIWA Z OLIWEK Extra Virgin Mosto Oro 500ML uzyskuje się z selekcji najlepszych oliwek jakości “Taggiasca”, które osiągnęły pełną dojrzałość.

Ten wyjątkowy olej, produkowany na zimno i pakowany bez filtrowania bezpośrednio przed wysyłką, ma wyjątkowe właściwości, takie jak szczególnie delikatny smak i ciepły, złoty kolor, chroniony przez starannie zapakowaną butelkę.

Jest to efekt selekcji najlepszej jakości oliwek Taggiasca, najszlachetniejszych z odmian. Oliwki zbierane są ręcznie w najzimniejszym okresie roku i tłoczone na zimno w naszej olejarni w technologii dwufazowej. “Mosto Oro” ma słodki i zbalansowany smak, lekko migdałowy, delikatny zapach, ciepły złoty kolor. Idealnie nadaje się do przyprawiania wykwintnych potraw, w szczególności do ryb.

Oliwki zbierane są ręcznie w najzimniejszym okresie roku i tłoczone na zimno w naszej olejarni w technologii dwufazowej.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Masz coś do przedyskutowania?

OLIWA Z OLIWEK Extra Virgin Mosto Oro 500ML

 

UWAGA! Informujemy o wydłużonym czasie realizacji zamówień internetowych. Z powodu dużej ilości zamówień czas wysyłki wydłużony do 4-5 dni. Zamknij