Oliwa z oliwek Farchioni Delicato 1L - Bottega Del Gusto

Kategoria: Oliwy

Oliwa z oliwek Farchioni Delicato 1L

50,00 

8 w magazynie

SKU: 008501 Kategoria:

Opis

Oliwa z oliwek Farchioni Delicato 1L

Oliwa z oliwek Farchioni Delicato 1L Rodzina Farchioni we Włoszech od setek lat produkuje oliwę z oliwek z pierwszego tłoczenia. Korzystając ze swojego bogatego doświadczenia, wybrali najłagodniejsze oliwki i zmieszali je, aby stworzyć oliwę z oliwek Extra Virgin o lekkim, delikatnym smaku. Ten produkt jest idealny dla osób, które doceniają wszystkie zalety oliwy z oliwek Extra Virgin, ale preferują delikatny smak.

Ciemnozielona, ​​filtrowana oliwa z oliwek Extra Virgin o zapachu typowym dla świeżo tłoczonych oliwek. Produkt ten charakteryzuje się pełnym smakiem. Otrzymywana jest z różnych oliwek, które nadal zachowują swój zielony kolor i zdecydowanie owocowy smak. Oliwki te są naturalnie tłoczone na zimno i nie poddawane żadnym procesom chemicznym.

Aby naprawdę docenić jego owocowy smak, najlepiej używać go do przyprawiania wszystkich surowych potraw (sałatek, roślin strączkowych, tostowego chleba itp. Łagodny smak Oliwa z oliwek Extra Virgin Full Flavor Rodzina Farchioni we Włoszech produkuje oliwę z oliwek z pierwszego tłoczenia od setek Korzystając ze swojego bogatego doświadczenia wyselekcjonowali najłagodniejsze oliwki i zmieszali je, aby stworzyć oliwę z oliwek Extra Virgin o lekkim, delikatnym smaku.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Masz coś do przedyskutowania?