Oliwa Z Oliwek Extravergine Dop Chianti Classico 500Ml - Bottega Del Gusto

Kategoria: Oliwy

Oliwa z oliwek Extravergine DOP Chianti Classico 500ml

85,00 

Brak w magazynie

SKU: 000802 Kategoria:

Opis

Oliwa z oliwek Extravergine DOP Chianti Classico 500ml

Oliwa z oliwek Extravergine DOP Chianti Classico 500ml z młyna oliwnego Grevepesa jest produkowana na fascynujących wzgórzach Toskanii między San Casciano Val di Pesa i Greve in Chianti. Oliwki używane do produkcji tej oliwy są zbierane i przewożone w skrzynkach do młyna, gdzie są szybko przetwarzane, aby zachować swoje właściwości i właściwości organoleptyczne.

Doskonały olej do towarzyszenia świetnym klasykom kuchni toskańskiej. Takim jak florencki befsztyk i tradycyjne zupy na bazie kapusty i strączku, ale także jako składnik prostego winegret lub kreatywny akcent w zwykłym budyniu czekoladowym. Przechowywać z dala od źródeł światła i ciepła. Najlepiej stosować w ciągu roku produkcji.

Oliwa z oliwek extra virgin DOP Chianti Classico ma przyjemnie lśniący wygląd. Któremu towarzyszą wyraźne nuty ziołowe przywołujące zapach świeżych warzyw. Ma zrównoważony, elegancki i harmonijny smak, którego zaokrąglony gorzki posmak przypomina aromatyczne nuty karczocha.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Masz coś do przedyskutowania?

Oliwa z oliwek Extravergine DOP Chianti Classico 500ml

 

UWAGA! Informujemy o wydłużonym czasie realizacji zamówień internetowych. Z powodu dużej ilości zamówień czas wysyłki wydłużony do 4-5 dni. Zamknij