Peroni Nastro Azzurro 330Ml - Bottega Del Gusto

Kategoria: Piwa

Peroni Nastro Azzurro 330ml

8,50 

34 w magazynie

SKU: 099 Kategoria:

Opis

Peroni Nastro Azzurro 330ml

Peroni Nastro Azzurro 330ml Od swojego powstania w 2005 roku Peroni Nastro Azzurro jest synonimem stylu. Od ponad dziesięciu lat kultowa butelka i szkło są liderem dzięki zastrzykowi włoskiego stylu, kunsztu i dziedzictwa, którymi ludzie mogą się cieszyć na całym świecie.

Nowy projekt kontynuuje to dziedzictwo dzięki czystemu, eleganckiemu kształtowi i wyrafinowanym krzywiznom
Nowe sześciokątne logo i podstawa

Odmłodzenie kultowego szkła obejmuje wysoki, elegancki profil w talii z nową sześciokątną podstawą, która pasuje do kształtu nowego logo – stworzonego specjalnie w celu zwiększenia wrażeń związanych z piciem piwa.
Na nowej butelce widnieje podpis Giovanniego Peroniego

Stylowy, nowy, elegancki design czerpie inspirację z bogatego włoskiego dziedzictwa. Na butelce wygrawerowany jest podpis ojca założyciela Peroni, Giovanniego Peroni.
Ikona kukurydzy, symbol naszego dziedzictwa

Zmienione logo, również w kształcie sześciokąta, czerpie inspirację z oryginalnego herbu Birra Peroni z minionych lat. W całym tekście można znaleźć subtelne ukłony w stronę naszego dziedzictwa, w tym ręcznie rysowaną ikonę kukurydzy, podkreślającą wysokiej jakości włoskie składniki.

Typ piwa European Lager
Pochodzenie Włochy

Alk. 5.2%
temp 7-9°C

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Masz coś do przedyskutowania?

Peroni Nastro Azzurro 330ml

 

UWAGA! Informujemy o wydłużonym czasie realizacji zamówień internetowych. Z powodu dużej ilości zamówień czas wysyłki wydłużony do 4-5 dni. Zamknij