24 Carati Tenuta Antonini 750Ml - Bottega Del Gusto

Kategoria: Wina

24 Carati Tenuta Antonini 750ml

75,00 

1 w magazynie

SKU: 008492 Kategorie: , ,

Opis

24 Carati Tenuta Antonini 750ml

24 Carati Tenuta Antonini 750ml Bez wątpienia najcenniejsze jest 24-karatowe złoto. Jest to to, co dajesz lub kupujesz w ważnym momencie, aby uczcić cel, aby utrzymać przy życiu piękną i silną emocję. Nasze 24 karaty to cenność i doskonałość.

Winogrona pochodzą tylko z najlepiej wyeksponowanych winnic i ze starannie wyselekcjonowanych kiści, z których winogrona są zbierane w idealnym stopniu dojrzałości przez staranne, fachowe i delikatne ręce. To wino badane, by dążyć do perfekcji.

Gleby, na których znajdują się winnice, mają zróżnicowane i złożone cechy morfologiczne z silną obecnością obszarów wapiennych bogatych w margle i gliny; znajdują się na wysokości 294 m n.p.m., z ekspozycją zachodnią/południowo-zachodnią.

Winogrona zbierane wyłącznie ręcznie, a następnie selekcjonowane na stole sortowniczym. Bardzo delikatne tłoczenie i odszypułkowanie winogron oraz późniejsza fermentacja w stali w kontrolowanej temperaturze około 24° – 26°C (bez dodawania drożdży zewnętrznych)

Intensywny rubinowy kolor, pełny i elegancki, szeroki i złożony bukiet, owocowy, z nutą śliwki, wiśni i nut tytoniu, wanilii, lekko pikantny. Wino pełne, miękkie i bogate w szlachetne taniny.

24 Carati to szlachetne wino, które daje absolutnie wyjątkowe doznania smakowe, zwłaszcza w połączeniu z potrawami o wyraźnym smaku, skompensowanym i wzmocnionym miękkością kieliszka.

Podobnie dobrze komponuje się z potrawami o przeważającej soczystości, którym muszą towarzyszyć wina charakteryzujące się lekką cierpkością, typową dla wielkich czerwieni oraz samą 24 karatową, pozyskiwaną z winorośli charakteryzujących się wyraźnymi taninami.

Aby mogła wydobyć jak najlepsze zapachy, aromaty i nuty smakowe, powinna być serwowana w temperaturze od 18° do 20°.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Masz coś do przedyskutowania?

24 Carati Tenuta Antonini 750ml

 

UWAGA! Informujemy o wydłużonym czasie realizacji zamówień internetowych. Z powodu dużej ilości zamówień czas wysyłki wydłużony do 4-5 dni. Zamknij