O nas - Bottega Del Gusto

O nas

„Serce Włoch w Warszawie”

Czy wiesz, że w Polsce znanych jest zaledwie 10 gatunków włoskiego sera, a w rzeczywistości jest ich ponad 70?

Jak parzyć kawę, aby uzyskać z niej maksymalną dawkę kofeiny?

Dlaczego powiadają, że włoskie piwo jest najlepsze na świecie?

Bottega del Gusto to nietuzinkowy koncept stworzony z niesamowitą fantazją i ogromną tęsknotą za prawdziwą włoską atmosferą, klimatem nadmorskich mieścinek oraz urzekającą wonią oleandrów i jazgotem cykad. Wszystkie te doznania zaklęte są w oferowanych przez nas wyselekcjonowanych, prawdziwych, włoskich produktach, które coraz częściej poszukiwane są przez smakoszy, doświadczonych kucharzy, restauracje oraz miłośników Włoch. Nasza oferta jest odpowiedzią na to, czego brakuje. Jeśli poszukują Państwo prawdziwych smaków z Włoch, trafiliście pod właściwy adres. Bottega del Gusto to tradycyjne wysokogatunkowe delikatesy oferujące wyszukane, najlepsze artykuły oraz miejsce, w którym delektować możecie się prawdziwymi Włochami.

Któż lepiej mógłby znać smak prawdziwej Italii? Właścicielem delikatesów Bottega del Gusto jest rodowity Włoch, który po 20 latach obecności w Polsce, zdecydował się rozpocząć działalność sklepu oferującego wyselekcjonowane, wysokogatunkowe produkty importowane z całych Włoch. Bottega del Gusto to największy importer i dystrybutor najlepszej jakości regionalnych produktów spożywczych z całych Włoch.

Prawdziwy smak, najwyższa jakość oraz świeżość są dla nas priorytetem. W ofercie Bottega del Gusto znajdą Państwo najlepsze artykuły – prawdziwe włoskie perełki – tworzące bogatą gamę wyrafinowanych smaków. W ofercie są, m.in. makarony, produkty sypkie, mięsa i wędliny, sosy i przetwory, oliwy i octy balsamiczne, wina oraz ponad 20 rodzajów włoskich napojów gazowanych i niegazowanych, a także mocne alkohole (tj. Limoncello, Amaretto, Sambuco) oraz trzy rodzaje prawdziwego włoskiego piwa, którego jesteśmy wyłącznym dystrybutorem. Produkty importowane są całych Włoch, ale głównymi regionami są Ambruzja, Piemonte, Lombardia, Emilia Romania, Veneto oraz Sardynia. Wszystkie produkty posiadają etykiety z certyfikatami, tj. DOP, DOC oraz DOCG. Starannie selekcjonujemy dostawców oferowanych przez nas produktów, więc gwarantujemy, że oferowanych przez nas produktów nie znajdziecie Państwo w żadnym supermarkecie. Na wiele marek posiadamy absolutną wyłączność. Nasze produkty dystrybuujemy do ponad 1500 lokali gastronomicznych w całej Polsce, w tym do wielu prestiżowych restauracji. Jesteśmy bezpośrednim importerem, więc gwarantujemy najlepszą cenę za najlepszą jakość.

Bottega del Gusto spełnia oczekiwania oraz zaspokaja gusta i smaki najbardziej wymagających Klientów.

Zapraszamy!